Рівні мови

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Які рівні володіння англійською мовою існують?

Існує дві основні шкали рівня володіння мовами, зокрема англійською. Одна із них – міжнародна, інша – європейська. На європейську шкалу рівнів опирається система оцінювання Кембриджських екзаменів. Розробила цю шкалу акредитована європейською комісією з освіти організація ALTE (The Association of Language Testers in Europe).
Цю шкалу можна розглянути нижче у вигляді таблиці.

Міжнародна  шкала рівнів Європейська шкала рівнів
Beginner, Elementary

(початковий)

A1
 Pre-Intermediate

(Нижче середнього)

A2
Intermediate

(Середній)

B1
Upper-intermediate

(Вище середнього)

B2
Advanced

(Прогресивний)

C1
 Proficiency

(Професійний)

C2

Опис кожного з рівнів володіння мовою

A1  – (Beginner, Elementary)

На цьому рівні ви  можете сприймати інформацію англійською мовою, яка звучить у повільному темпі, на слух. Також можете обговорити деякі побутові питання, дістатися до конкретного місця, замовити страву в кафе, зробити покупки, розповісти про себе, читати нескладі тексти.

A2 – (Pre-intermediate)

Ви вмієте підтримувати діалог, задавати питання і знаєте деякі граматичні структури та конструкції. Ви можете розмовляти на більш обширні теми (спорт, мода, здоров’я). Під час перебування в іншій країні  Ви самостійно  можете знайти пам’ятки архітектури та  поспілкуватися з місцевими жителями.

B1 – (Intermediate)

Ви маєте хороші навички читання та розумієте граматику. Можете підтримати розмову, вільно висловивши свої думки, де допускаєте лише незначні помилки.

B2 – (Upper-intermediate)

Ви можете впевнено застосовувати англійську мову під час звичайного спілкування, в навчанні та роботі. Вмієте підтримати розмову з іноземцем. Також дивитеся фільми без субтитрів та читаєте твори.

C1 – (Advanced)

Ви можете розуміти програми телебачення та фільми без надмірних зусиль. Можете розуміти спецалізовані статті та інструкції. Можете швидко та спонтанно висловлюватись.

C2 – (Proficiency)

У Вас немає жодних проблем у розумінні живого мовлення, навіть у швидкому темпі. Ви можете легко розуміти усі форми писемного мовлення та брати участь в будь-якій дискусії. Можете писати резюме та огляди професійних і літературних праць.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *