Top 10 Сайтів для тренування навичок письма англійською

Письмова мова допомагає засвоїти структуру речення, закріпити граматику і розширити словниковий запас. Давайте подивимося, які Інтернет-ресурси можуть допомогти нам в цьому.

1. Починаємо з самого простого

esolcourses.com
Тут ви зможете знайти масу простих і корисних вправ: опис зовнішності, заповнення пропусків у тексті, розстановка слів у правильному порядку і т. д. Багато завдань побудовані на основі популярних пісень, так що виконувати їх – одне задоволення.

2. Краще один раз побачити і почути

engvid.com
Безкоштовні уроки від носіїв мови допоможуть вам розібратися в різних тонкощах листи: з чого почати лист, як узагальнити інформацію, де поставити кому і т. д. Після перегляду уроку можна виконати практичне завдання, а також задати питання вчителю в коментарях.

3. Пишіть листи!
samples-help.org.uk
Якщо ваша робота передбачає ділове листування англійською мовою – цей ресурс виявиться корисним для вас. Практичні поради та зразки різних видів листів спростять це завдання і допоможуть довести навички до досконалості. Для тих, хто пише листи досить рідко, це взагалі неоціненна допомога, наприклад, для домогосподарки, яка переписується з готелем з приводу сімейної знижки на відпочинок. Потрібно всього лише знайти потрібний тип письма на сайті і половина справи зроблена!

4. Форум замість класу

englishforums.com
Індивідуальне навчання має багато плюсів, але відсутність однокласників і одногрупників потрібно якось компенсувати. На цьому форумі ви зможете познайомитися з «колегами» по вивченню англійської з різних країн і обговорити найрізноманітніші теми, починаючи з основ граматики і сленгових виразів і закінчуючи домашніми тваринами і враженнями від подорожей.

5. Потроху про все, висловіть свою думку!

learnenglishonline.yuku.com
Ще один відмінний форум для застосування письмових навичок на практиці. Напевно вам є, що сказати, а точніше, написати про свої захоплення, кращих фільмах року, улюбленому сорті морозива або заняттях у спортзалі. Крім того, на форумі є великий розділ з різними мовними іграми: знайти антоніми, скласти речення з заданих слів, відповісти питанням на питання, розгадати загадки і т. д. Це може бути хорошим початком для тих, хто соромиться спілкуватися на форумі. Взявши участь в декількох іграх і набравши певну кількість повідомлень, ви вже не будете відчувати себе абсолютним новачком.

6. Взаємодопомога в вивченні мови

conversationexchange.com
У світі повно людей, для яких ви є авторитетним експертом. Цей сайт пропонує вам можливість знайти собі товаришів по листуванню, а при бажанні і для бесід в Skype, Windows Live Messenger, Google Talk і т. Д. Мета спілкування – допомогти один одному з вивченням іноземної мови. Плюси такого сервісу очевидні: ви зможете познайомитися з людьми з різних країн, освоїти розмовні вирази, а також поділитися своїми знаннями рідної мови і відчути себе більш впевнено при спілкуванні з «native speakers».

7. Розбудіть в собі письменника!

daily-writing-prompt.com
Як стверджують творці цього сайту, практика письма дуже схожа на ранкові пробіжки: дуже важко почати. Для тих, хто все ж таки зважився розвинути вміння виражати свої думки англійською, а заодно і розвивати творче мислення, цей сайт – просто знахідка. Ви можете подивитися відео на різні теми і написати свою думку, продовжити розпочаті історії, використовувати ідеї з календаря і т. д. Спробуйте дуже цікавий метод «free writing» – його сенс в тому, щоб протягом певного часу писати все, що приходить в голову, не замислюючись над правописом і темою. Може, ви вже навчилися думати англійською?

8. Зробіть звичку корисною

facebook.com
Раз вже все одно ви заходите в Facebook кілька разів на день, чому б не поєднати це заняття з вивченням англійської? Ось кілька посилань для початку – сміливо залишайте коментарі, відпрацьовуйте навички письма в улюбленій соціальній мережі:

Grammarly – ненудна граматика для будь-якого рівня;
English jokes – веселі жарти та кумедні фото;
British Council – сторінка Британської ради, маса різноманітної інформації;
English.Second.Language – нові слова, цікаві посилання, незвичайні загадки і багато іншого.

9. Вчіться на помилках, виправлених носієм мови

lang-8.com
Цей сайт пропонує вам унікальну можливість робити записи, які перевірять «native speakers» і залишать свої коментарі. Ви можете спілкуватися з різними людьми, а також приєднуватися до груп за інтересами.

10. Розкажіть світу про себе

livejournal.com
Якщо ви вже навчилися вільно висловлювати свої думки, спробуйте завести щоденник англійською! Пишіть про свої захоплення, друзів, повсякденні радощі і прикрощі. Напевно знайдуться люди, яким захочеться дізнатися про вас побільше і подружитися з вами в Живому Журналі.

Головний секрет у розвитку навичок письма – писати про те, що вам цікаво. Шукайте форуми і друзів по листуванню, грунтуючись на своїх захопленнях. Якщо ви з задоволенням обговорюєте моделі літаків або домашню випічку українською, то і англійською обов’язково вийде!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *