Ресурси для дистанційного вивчення/викладання англійської

Підбірка платформ, які допоможуть учителям та батькам зайняти дітей навчанням під час карантину. Це – не виключний перелік. Якщо ви спробували чи спробуєте щось з цього списку чи щось інше – поділіться враженнями або посиланнями на джерела в коментарях.↯

1. Prometheus

На платформі є близько 100 безкоштовних онлайн-курсів. Серед яких:

курси підготовки до ЗНО;
курси з англійської мови;
курси для освіти сучасного вчителя.

2. ЕдЕра

3.Duolingo

Це сервіс для вивчення англійської за допомогою інтерактивних вправ з елементами гри. На платформі одразу видно, які завдання виконано правильно, а які – ні.

4. Quzizz

Англомовний сервіс для розробки вікторин. Для роботи потрібно зареєструватися. На сайті є чимало готових україномовних тестів із різних предметів та тем.

5. Екскурсії музеями світу (англійською)

Це можливість усім разом відправитися на екскурсію в музеї світу – добірка від Google Arts&Culture.

6. Kahoot

Англомовний сервіс, де можна створити вікторини з множинним вибором для всього класу. Учні зможуть працювати через браузер або додаток. Побачити, як це – можна в демонстраційному відео. Базова версія – безкоштовна. За 3 долари на місяць можна отримати доступ до більшого різноманіття завдань, а за 6 доларів – до шкільних ігор і до редагування вікторин.

7. BBC Learning English – можливість вивчати британську англійську з рівня lower intermediate (нижче середнього). Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстівкою і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно для роботи над вимовою. Курс 6 Minute English – Шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.

8. Bussu

На цьому ресурсі теж можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської та російської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велику кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови.

9. LinguaLeo – напевно, самий захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо та текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android – займатися можна в будь-який час і де завгодно.

10. Madbook

Книги англійською мовою можна читати з паралельним перекладом слів і речень.

11. LearnEnglish – вивчай англійську не лише за допомогою стандартних уроків, але й завдяки іграм та спілкуванню в чатах.

12. Оroro.tv -вчи англійську з допомогою фільмів і популярних серіалів. У відеоплеєр вбудований перекладач.

13. Film-english

Вивчення мови за допомогою короткометражок. Створив викладач англійської Кієран Донахью – лауреат низки престижних освітніх премій у Великобритании.

14. TuneintoEnglish – для меломанів – вчи англійську за допомогою музики. Тут можна записувати тексти пісень під диктовку, співати караоке, знайти вправи до текстів та вгадувати, про якові пісню йдеться по діаграмах.

15. ESLPod – жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють всі СФЕРИ життя, завжди присутній гумор.  Досить легко засвоюється и закріплюється лексика.

16. List-English – на сайті ти знайдеш онлайн-словники, школи, форуми, перекладачі,  тести, шкільні підручники, відеокурси, ігри, YouTube-канали, подкасти та багато іншого. Якщо ти тільки приєднався до курсу, то тобі запропонують завантажити план на 10 років, за допомогою якого буде легше вчитись.

17. Engvid – вчи мову за допомогою відеоуроків. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою – можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.

18. Loyalbooks – тут ти знайдеш більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуй  книги, слухай їх  в будь-яку вільну хвилину і вивчай мову.

19. Englishtips.org – на цьому сайті ти зможеш завантажити або читати онлайн всі підручники з англійської.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *