Puzzle English

25 цікавих журналів англійською мовою

Користь журналів

Вивчення англійської повинно бути комплексним: читання, говоріння, слухання, письмо. Це як чотири чаші, які потрібно наповнити. А чому саме наповнювати – залежить від ваших «смакових уподобань». Комусь подобається читати книги, комусь пости на фейсбуці, комусь статті в газетах. А комусь будуть цікаві журнали.

І не потрібно думати, що той чи інший жанр однозначно кращий. Наприклад, що вчитися по книгах краще, ніж по журналам. Це не зовсім так. Так, в художніх творах буде чиста літературна мова, і це корисно. Але чи можна витягнути на одних тільки книгах? Для тих, хто збирається тільки читати, так. А якщо ви хочете говорити англійською в неформальній обстановці, листуватися і так далі, то жива мова теж важливий. Тому треба поєднувати.

І ще. Журнали бувають дуже різні за тематикою: мода, кулінарія, спорт, економіка, шоу-бізнес і не тільки. Є спеціальні журнали про будівництво, дизайн, автомобілі і так далі. Тому ви можете знайти видання, яке не тільки допоможе вам у вивченні мови, а й дасть корисну і цікаву інформацію, якої українською мовою може не бути.

Підбірка найкращих журналів англійською

Отже. Ми зібрали кілька цікавих видань і розбили їх на три групи: британські, американські та тематичні.

Британські

Spectator

Лондонський журнал розповідає про життя людей «from high life to low life», тобто від багатих до бідних. До слова, так і звучать два найпопулярніших тега на сайті. Журнал багато пише про британську політику, культуру, і іноді публікує рецензії до книг.

New Statesman

Спочатку задумувався як щотижневий політично-культурний оглядач Великобританії. Такою була концепція в 1913. Згодом видання стало популярним, і сьогодні це один з найбільш впливових політичних журналів. Тепер в тиждень вони друкують до 50+ публікацій.

Private Eye

Самий продаваний серед британських політичних журналів. Частково цього вдалося досягти завдяки унікальному авторському гумору. Журналісти не боялися писати про важливі події з властивою їм іронією. Але разом з цим проробляють величезну роботу над кожним постом. Можуть собі дозволити, адже кількість постів не така велика (близько чотирьох на тиждень). Тому Private Eye вже точно не можна назвати бездушним принтером.

The Week UK Magazine

Ще один британський журнал. Основні теми: політика, бізнес, технології, автомобілі і спорт.

Якщо ви читаєте цей опис і думаєте «Ну скільки можна журналів про політику?», То хочемо вас попередити. Майже всі популярні видання пишуть про політику. Одні більше про британську, інші про американську. Для аполітичних людей ми спеціально виділили окремий блок. Можете відразу перегорнути вниз.

Американські видання

А ось що читають з США.

Time

Один з найвідоміших американських журналів. На сайті список тем звучить так: США, політика, світ, ідеї, здоров’я, розваги, технології, бізнес. Якщо захочете познайомитися з американськими новинними журналами, нехай цей буде в першій трійці.

ESPN

Американський журнал про спорт на базі однойменного телеканалу. Пише взагалі про будь-який спорт. Від баскетболу і боксу до регбі з крикету.

People

Журнал про знаменитостей. Інтерв’ю, заходи, папараці. І не тільки. Іноді People пише на інші теми, включаючи американську політику.

The New Yorker

Ще одне популярне в Америці видання. Але про політику пише не так багато, а більше поглиблюється в соціальні теми: фемінізм, ЛГБТ, класову нерівність та інші. На сайті журналу крім статей є відео, комікси та подкасти.

Тематичні видання

Ми рекомендуємо хоча б іноді читати саме новинні журнали Великобританії і США. Так ви зможете не тільки підтягнути мову, але і зрозуміти менталітет. Але, припустимо, вам це категорично нецікаво. І ви б вважали за краще почитати про моду або англійські наукові журнали. Тоді ось вам добірка вузько тематичних видань за інтересами.

Фінанси. Журнал називається MoneyWise (від слів «гроші» і «мудрий») і розрахований переважно на англійців.

Бізнес. Останні новини, події, поради та інтерв’ю для тих, хто займається підприємництвом.

Мода. Всім нам відомий і улюблений Vogue – краще, що можна порадити в цьому жанрі.

Розкіш. Для тих, кому цікаве лакшері життя, висока мода, культура, і взагалі high light, є журнал The Resident.

Наука. Надзвичайно цікаві науково-популярні статті з яскравими картинками публікує журнал Science.

Їжа. New Food пише про інгредієнти, цікаві рецепти, харчові традиції різних культур, і взагалі про все, що пов’язано з їжею.

Коні. Кінний спорт досить популярний у англійців. Якщо ваші з ними інтереси збіглися, радимо звернути увагу на Everything Horse.

Гольф. Електронний журнал називається Golf Monthly.

Алкоголь. Для барменів, дегустаторів і просто цінителів хорошого алкоголю – журнал Bar.

Стиль. Ми не могли залишити цей журнал без уваги. Він не потребує представлення. Ви і так його знаєте. Просто Cosmopolitan.

Жіночий журнал. Ще один в своєму роді. Glamour: про макіяж, зачіски, одяг, схуднення та інші жіночі штуки.

Чоловічий журнал. Men’s Health пише не тільки про здоров’я, харчування і спорт, а й про те, як стати успішним чоловіком у всіх областях. Часто на прикладі успішних спортсменів, акторів і бізнесменів.

Автомобілі. Поки інші пишуть про авто з серйозним обличчям і порівнюють технічні характеристики, Car and Driver пише легкою мовою з ноткою гумору.

Розваги. Назва журналу Entertainment Weekly говорить сама за себе. Видання відповість на питання «що почитати», «що подивитися» і «що послухати».

Книги. Хороших літературних творів багато, а часу мало. The New York Reviews of Books в форматі коротких рецензій радить гідні книги.

Собаки. Догляд за домашнім вихованцем, породи, виставки, змагання, дресирування, корм, в загальному, все, що потрібно знати собачникові зі стажем, розповість Whole Dog.

Садівництво. У фільмах ви могли помітити, що у Великій Британії та США більшість сімей живе не в квартирах, а в приватних домах.Better Homes and Gardens пише, як зробити свій будинок і сад краще.

Виховання. Для тих, хто всерйоз підходить до питання виховання дітей. Parenting публікує поради психологів, учителів, вихователів і самих дітей про те, що робити, щоб дитина виросла щасливою і успішною.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *