Англійські газети

Ви любите читати тексти англійською мовою, але вам важко знайти час на книги? Ми пропонуємо чудову альтернативу художнім текстам – статті з газет. Робота з ними забере у вас мінімум часу, а користі від читання таких публікацій не менше, аніж від читання звичайних книг. Представляємо вам 6 відмінних сайтів з газетами англійською мовою.

The Guardian

Це найвідоміша британська газета. Причому якщо в наші дні вона відома своїми ліберальними поглядами і швидкою реакцією на те, що відбуваються в світі і Великобританії події, то раніше популярність їй принесли … друкарські помилки. Це видання раніше часто висміювали: бувало, що у випусках газети знаходили по кілька ляпів. Навіть власну назву The Guardian примудрялися писати з помилками.

На сайті видання ви знайдете рубрики політичних і світових новин, новини спорту та футболу (йому відведена почесна окрема рубрика), економіки, культури, світу моди, сучасних технологій, способу життя, подорожей, а також інтерв’ю з відомими людьми.

Якщо ваш рівень Pre-Intermediate або Intermediate, радимо почати читання з новин з розділів «Спосіб життя», «Подорожі», «Світ моди». У цих публікаціях ви навряд чи зіткнетеся зі специфічними складними словами і мовними зворотами. Якщо ваш рівень Upper-Intermediate і вище, намагайтеся читати різні новини і планомірно поповнювати свій словниковий запас лексикою з різних сфер життя.

The Washington Post

Одне з найстаріших американських видань, The Washington Post, було засновано в 1877 році. Газета набула такої популярності, що вже через три роки стала єдиним міським виданням, що виходило 7 днів на тиждень. А ще через дев’ять років композитор Джон Філіп Суза написав «Марш Washington Post», ця музика звучала під час нагородження переможців конкурсу коротких нарисів.

Сайт видання схожий на попередній, тут теж висвітлюються новини політики, спорту, світу бізнесу, автомобільної промисловості, події в світі і в містах Америки. Є й розділ «Спосіб життя», в якому ви знайдете публікації по темі моди, подорожей, кулінарні рецепти і т. п.

Крім звичайних газетних статей на цьому сайті є і відеоновини, вони опубліковані в рубриці PostTV. Так що якщо захочете відпочити від читання і потренувати навик аудіювання, подивіться відео.

Втомилися від новин в будь-якому вигляді? Читайте веселі комікси, розгадуйте кросворди і судоку або тренуйте пам’ять і спостережливість з грою Маджонг.

The Times

Одна з найвідоміших газет у світі, англійська The Times, вперше вийшла в 1785 році. Цікавий факт: саме це видання «подарувало» нам найпопулярніший шрифт Times New Roman. Так, в 1931 році друкар Морісон написав статтю, в якій жорстко розкритикував газету за погану якість друку. І вже в 1932 році газета стала виходити в новому оформленні: вона була набрана всім відомим шрифтом.

Газета висвітлює новини Великобританії і події в світі, новини здоров’я, політики, економіки, спорту, освіти, культури, науки і техніки. Як і в попередніх виданнях, тут є розділ Daily Life, де можна відпочити від серйозних статей і почитати захоплюючі публікації про їжу і подорожах, психології та моді.

Хочете відпочити від читання? Зайдіть в розділ Puzzles, там можна розгадувати кросворди і судоку або пограти в шахи або бридж.

 The Independent

Порівняно молоде британське видання The Independent почало виходити в 1986 році. Назва газети красномовно говорить про її зміст: як правило, в статтях захищаються права людини і жорстко критикуються випадки їх порушення.

На сайті представлені новини в таких рубриках, як «Політика,« Люди »,« Точка зору »,« Спорт »,« Технології »,« Життя »,« Майно »,« Мистецтво »,« Подорожі »,« Гроші »,« Краще »,« Студенти »,« Пропозиції ».

Одна з найцікавіших закладок на сайті – розділ Video. Тут в коротких роликах представлені найостанніші світові події.

 The Daily Telegraph

Популярна сьогодні газета The Daily Telegraph була заснована в 1855 році. Причому якщо в наші дні мета видання – тримати людей в курсі світових подій, то в далекому 1855 році її засновник полковник Артур Слай став видавати газету з єдиним наміром – критикувати в статтях герцога Кембріджського. Втім, всі зусилля Слая були марні: через кілька років герцог став головнокомандувачем британської армії.

Як і інші видання, The Daily Telegraph щодня публікує статті різної тематики: політика, економіка, технології, спорт, здоров’я, світові новини, культура, мода, подорожі і т. П.

На сайті газети є і розділ з відео, де ви зможете відпочити від читання і потренувати навик аудіювання, прослуховуючи останні новини.

Positive News

Це порівняно молоде видання було засновано в 1993 році. І відрізняється воно не тільки новизною, але і специфікою матеріалу. Газета ретельно фільтрує інформацію і вибирає для своїх читачів тільки позитивні новини. Девіз газети – надихати і змінюватися на краще.

На цьому сайті публікуються надихаючі статті різної тематики: культура, мистецтво, подорожі, їжа, суспільство, політика, навколишнє середовище, інновації, наука, здоров’я, світові новини.

Як правило, на цьому сайті публікуються досить короткі статті, тому якщо ви не можете виділити багато часу для занять англійською, радимо читати саме ці публікації. До того ж, тут ви зможете відпочити від «злободенних» тем і зарядитися позитивом.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *